Puex | Kroniky

Kroniky!

Vánoční puex 2012


Vánoční akce pod vedením Pitrise. Velký turnaj aneb vlhký karel.

Moravský Krumlov 2012


Puex akce na duhové akci aneb povídání o Puexu č.1.

Štěnice 2011


Rozlučková akce PUEXu, kterou si připravil Poky, i přes nepřízeň počasí se tato akce velmi zdařila a dá se řadit jako jedna z mnoha povedených akcí Puexu.

Vatín 2010


Prodloužená akce PUEXu, která byla opravdu hustá, plno zážitků, nových poznatků a zkušeností, srandy a "Bosé" brutality.

Lov SPZ 2010


Naše extra hustá a okořeněná polívka, která byla z 5/7 absolutně splněna. Dostali jsme Puexbody, zasmáli se, pokecali, využili své rečnické zkušenosti atd. čtěte více od mistra Nikise.

Naloučany 2010


Noční hra na Pitrisově akci v Naloučanech, zálesácké a skupinové hry. Suprově prožitý večer/noc.

Webka 2009


Puexácká akce - Polívka, úkol, za který dostáváme body ( puexácké body) čtěte více uvnitř

Staviště 31.11.2009


První akce nového Puexu proběhla na Stavišti ve složení Pitris, Puma, Honzys, Nikis, Poky. Dozvěděli jsme se více o Puexu a zahráli pár drsných a zábavných her. Přečtěte si kroniku ;)

Níhov 30.5.2009 - 31.5.2009


Poslední Puex akce vedená Johnym, aneb Trampský válet s celtou-neceltou, jídlem-nejídlem. S "hodnou" paní v baráku a slavných Níhovských brodech. Přečtěte si kroniku ;)

Mamlas 2008


Noční výlet odvážných Puexáku Johnyho, Pitrise, Dalíka, Míry, Honzyse, Vency, Sáji, Pumy okolo Ždáru alá Mamlas, Dívka, Hamry, Stalingrad, Klubovna. Přečtěte si kroniku ;)

Jimramov 2008


Zdejchnutí Puexu a nových adeptu na Duhové akci v Jimramově, Duležité informace a Slavnostní přijmutí do puexu, účastníci: Johny, Poky, Honzys, Dalík, Nikis, Puma, Bajča, Katysh, Pitris, Vency, Míra. Přečtěte si kroniku ;)

Zelenka 2008


Výlet Old-Puexu na Zelenku zúčastnění: Johny, Míra. Vency, Sádlo, Katysh. Cesta přes hřbitov a další věci, no jen si přečtěte kroniku ;)