S PUEXem na Rosičku

V sobotu 9.4.2011 byl zraz u Delu. Až se všichni postupně dostavili. Pitrís našel zprávu a pak ju našel i Gogo. A vté zprávě jsem se dozvěděli, že se máme rozdělit do dvou skupin a hledat další zprávu. Našli jsme Nikise. Obě dvě skupiny ho našli. Po cestě jsme hráli hry a postupně šli na Rosičku. Vyšli jsme na Rosičku, vylezli nahoru a pak zase slezli dolů. A do Sázavy po starých kolejích. Do hamrů a na strány jsem hráli hru a po cyklistické rovnou ke klubovně a domů.

-james-

V sobotu byl sraz u Dellu. Až se všichni postupně dostavili, zavolal nám anonym, že prý je přepadli a máme najít jakousi zprávu, kterou nechali u vchodu do Dellu. Jenže jaký vchod? Hledali jsme a nakonec ji Pitrís našel a druhou část i Gogo. Zjistili jsme, že se musíme rozdělit do 2 skupin a jít najít Puex podle mapky. Úspěšně se zadařilo a tak jsme se mohli vydat na Rosičku.
Po cestě jsme hráli spoustu her a prodírali se krutým silným větrem, který nás nechtěl nechat jít v našem směru. Už jsme se těšili na to, jak to bude vypadat nahoře na Rosičce.
Naštěstí nikdo neuletěl a my jsme se vydali opéct si buřty. Jakmile jsme si zaplnili žaludky, na krásné velké louce jsme si zahráli fotbal a při něm nám zase pomáhal vítr. Super! A poté už hurá domů po staré trati. Po cestě zpět jsme ještě prolezli tunelem pod starou tratí, odpočívali jsme na balíkách sena a na dětském hřišti jsme se pořádně vyblbli. A pak už po cyklistické stezce rovnou domů. Díky PUEX :)

-lucysh-