GPS AKCE

Nebo také na ostrov zvěře a tajemných kešek-výprava na ostrov Volskozlab !!!!!


Takže začalo to asi takhle přišel lísteček na e-mail že se koná výprava pod vedením Emyš a hONZY -prý že pojedeme až na ostrov Vlskozlab ,kde si nahrabem naké ty poklady(kešky) a ulovíme haFo zvěře ,což je nabídka která se neodmítá stacilo jen 21kč tak proč nejet.
Ráno se sešlo na nádraží u PC dost DUHÁKŮ na to aby vypluly ,ale co se neděje Emyš nikde byl tu jen hONZA ,který nám oznámil že Emyš onemocněla a tak jsme museli vyplout bez ní.
Pluly jsme přes ostrovi -Hamry,Sázava, až na pár spadených moří (mostů)jsme se dostaly na ostrov RONOV . Po vylodění nám Mořská Liška Zlesi ukázal zázrak moderní technologie DŽÍÍÍÍPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍESKU-byla to krabička s mapou na displeji na které bylo vidět kde se nacházíme a prej že to navádí družice ve vesmíru ,tak jsme si ji všichni skusily ovládat.
Po vyskoušení GPS navigace jmse byli donuceni poslouchat pravidla hry kterou vymyslela Katish
měly jsme hádat části lodi po celou cestu výpravy ,pak jsme pokračovali dále směr RONOVSKÝ hrad vedl Krasoň Honzys .Nakonec jsme se dostali přes domorodou vesnici Ronov ař na soukromou kolonii(pozemek)-v aerálu byla obora s daňky a jinými zvířaty a také hrad!
Ale jaké bylo naše překvapení ,když jsme uviděli ruiny brány a věže ještě jsme se podívali na mutanty slepice a žáby a šli jsme směrem do domovského přístavu.Cesta byla dlouha tak abychom se všichni vystřídali u GPS cestou jsme našli nějaké kešky a cesta přes nádhernou krajinu a skladiště odpadků byli stejně příjemné jako přednášky Mořské Lišky Zlesiho.Než jsme došli domů cesta vypadala asi takhle: Ronov—Pořežín--Velká Losenice--kopec Perek—Hamry(Šlakhamry)--Rozštípená skála—Hamry(prostě to za Šlakhamrama směr ZR)------a nakonec Žďár nad Sázavou!!!!!jupííí tam jsme nahahráli videjko pro Emyš že se nám to moc líbilo atd.Dostali odměnu za plavbu a dali si minutu ticha za co se utopily ne kecám za to že to všichni zvládli hlavně ti menší a to je vše pak jsme se rozprskly na všechny ostrovy souostroví Žďár.
Byla to supr akce a chci poděkovat všem co tam byli.

                                                                                                                                                                      -Čely-