Pohodovej čundr, aneb Ostrov za odměnu

Sobota
Ráno v 8 byl sraz na nádru. Vlakem jsme jeli do Nového Města na M., kde jsme se dozvěděli, že každý může jednou za akci dát POHODU, což byla čtvrthodinová pauza, ve které mohl každý dělat, co chtěl. Vydali jsme se směr Šibenice. Po cestě byla POHODA na jednom hřišti a o sto metrů dál byla tzv. AUTOPOHODA (pohoda, kterou nikdo nevyhlásil, a neměla omezený čas). Hráli jsme při ní fotbal. Po cestě jsme měli ještě jednu AUTOPOHODU u rybníka, do kterého jsme zuřivě běhali a následně se do něj rozplácli. Když jsme došli k Šibenici, někteří na ni vylezli a dostali nápad: pouštět naplněné petlahve ze skokaňáku dolů a závodit, která dojede dál. Mezitím ti, co zůstali dole, naložili maso na večeři (konkrétně Ema). Vydali jsme se dál. V nějaké vesnici jsme šli pro vodu a dozvěděli jsme se, že tam za půl hodiny někdo skáče z letadla na padáku. Vylezli jsme tedy na kopec a podívali jsme se na něj, vlastně na ně - byli 4. Pak už jsme šli jen kousíček a došli jsme na místo k přespání. Na večeři jsme měli stejky na ohni. Ještě jsme hráli pár bláznivých her, potom spacáček, pardon ještě noční hra a dobrou noc.

Neděle
Po tom, co jsme vstali a snědli si snídani, jsme se proti plánu vydali na cestu. Než jsme došli na místo, kde jsme měli obědvat, hráli jsme baseball a stavili se ještě jednou pro vodu (+ POHODA v hospodě).Utábořili jsme se v lese. Oběd byl dobrý protože měl 5 výborných chodů:
1. Aperitiv - dětské šampáňo
2. Předkrm - šunka se šlehačkou
3. Polévka - čínská nudlová dle vlastního výběru
4. Hlavní jídlo - guláš ze 4 pytlíků instantní gulášové polévky s přídavkem masa, brambor a cibule + knedlík
5. Zákusek - tatranka

Když jsme to všechno snědli, vydali jsme se na cestu domů, na které se, myslím, již nic zvláštního nestalo. Akce byla fakt super. Dík Pitris a Nikis.

-Sony-