Premiéra filmu...no přeci nás "ztracených"
18.1.2009

Bude to už pár měsíců, co se skupinka 56 lidí vrátila po 14 dnech v divočině zpět do civilizace. Za tu dobu toho spolu spoustu prožili a to se nám připomenulo ve velkofilmu LOST IN CANADA, který pro nás sestříhal, natočil a zrežíroval režisér Parez.

A konečně je to tady! Mega film měl premiéru v neděli 18.1.2009 v kinosále 3. základní školy od 15:00 hod. Hned po otevření vchodových dveří se do budovy začala hrnout kupa lidí a první várka se už vezla výtahem nahoru. Tam si zakoupili lístek a šli se usadit na své místo. Akce byla zahájena moderátorem Zlesim a Bigem, který pronesl pár slov na úvod. Všichni byli nedočkaví, kdy už ten film konečně začne, ale oni řekli NE!

A tak přišla Pokyho hra -> děti se rozdělili na táborové týmy. Jejich úkolem bylo najít všechny kousky jejich skládanky (poznali si je podle barvy) a tu pak poskládat. To jim ale ztížil PUEX, který měl sice zavázané oči, ale podle sluchu dokázal chytit spoustu dětí. Nejúspěšnější byli zelení, dále žlutí, modří a červení. Poté jsme se vrátili zpět do třídy, kde následovala další hra. Big si pro nás připravil takový menší test, ve kterém jsme si mohli vyzkoušet, co víme o všech duhových táborech. A po vyhodnocení testu se to stalo! Oni řekli ANO!

… začalo se stmívat, až v místnosti byla úplná tma, filmové plátno se rozsvítilo a film začal!!!! V jeho půlce byla pauza, čas na občerstvení, které nám zajistil luxusní raut. A mohlo se pokračovat ve filmu. Po skončení se rozdávali duhové kočky, které ze všech nominovaných obdrželi: Beky a Kubula. A náš producent získal duhovou Uršulu! A samozřejmě nesmělo chybět Zlesiho okénko slávy! A i sestřih „narušeného jedince“ byl opravdu bezchybný. Film skončil, ceny byly rozdány a v úplném závěru jsme si zazpívali táborovou hymnu. Nedělní akce byla u konce. Freiwymu, Jakubovi a Parezovi patří jedno obrovské DÍK!

-Vency-

galerie