Drakiáda
9.11.2008

Drakiáda Původně měla být drakiáda v sobotu 8. 11. 2008, ale jelikož pršelo a bylo škaredě, tak jsme se sešli až v neděli 9. 11. 2008.
Sraz byl v 13:00 hodin a byl u klubovny.

Když jsme byli u klubovny, vzali jsme si draky z klubovny a zaplatili 10Kč. Big nám řekl pohádku o BAJAJOVI. Bylo to fakt hustý:) A to už jsme vyrazili směr mamlas…po cestě se k nám připojil Pitrís. U mamlase nám Bajajové představili draky, které hrály o krásu. Každý Bajaja si vzal jednu princeznu (prince) a ta překládala jeho bajajánštinu:) Poté se draci položili na zem a každý dostal 4 kolečka. A každý je rozdal drakům, které se mu nejvíce líbili. Soutěž krásy vyhrála čtvrteční schůzka Hafíci, na druhém místě se umístnila páteční první schůzka Lapíci, a na krásném třetím místě se umístnila druhá páteční schůzka KřFň. A pak jsme se přesunuli na pole, které je za mamlasem. Tam jsme začali pouštět naše vyrobené draky. Za úkol bylo udržet draka ve vzduchu co nejdéle. Prvně nikomu nechtěl drak zůstat ve vzduchu, ale pak se Hafíkům podařilo ho dostat do hooodně velké výšky. Drak KřFň se roztrhal a nepřežil. A Lapíci se snažili draka pořád dostat do vzduchu, až se jim to povedlo. Vymotali první špulku s provázkem potom druhou a pak ještě třetí. Chtěli vymotat ještě čtvrtou, ale nakonec si to rozmyslely a nechali tam je tři. A pak se řeklo, že je konec a že máme smotat provázky a jít zpátky k mamlasovi. A tak Hafíci a Lapíci začali smotávat. Hafíkům při smotávání spadl, Lapíkům po chvíli taky:) /pozn.to je jasný,že ti spadne/. Když jsme všichni došli k mamlasovi, proběhlo vyhlašování:
Krása:1) Lapíci, 2) Hafíci, 3) KřFň
Létání:1) Lapíci, 2) Hafíci, 3) KřFň
Celkově:1) Lapíci, 2) Hafíci, 3) KřFň
Dostali jsme krásné diplomy, které vyrobil Poky. Byli s drakem. Potom nějaké bonbony a nakonec dostal každý jeden perník. Když se Big ptal, jestli chce někdo psát kroniku a nikdo nechtěl, tak jsme se přihlásila dobrovolně:) Pak se ještě Big zeptal, jestli je někomu velká zima a esi už to nevydrží. Pár lidí se přihlásilo a tak Big řekl, že to rozpustíme…a došli jsme k novým domkům a pak už každý šel směrem domů. Bylo to fakt super, a kdo tam nebyl, tak udělal obrovskou chybu:)

-Puma-