Račínská sněhotůra

17/11/2007

Fíla, Hery, Honzys, Kačka, Poky, Puma, Váša
Big, Emyš, Gogo, hOnza, Johny, Katysh, Lucysh, Míra, Móňa, Zlesi

V sobotu 17.listopadu jsme se sešli ráno v 9.00 u Zahrady Vysočina. Hned po příchodu jsme dostali od Biga lístečky s pohádkovými postavami (princezna, král, řepa, honza ...) a vyrazili směrem na Hamry. Za úkol jsme měli ptát se ostatních jen pomocí přídavných jmen a zjistit, co jsou za postavu. U Hamrů jsme odbočili k Hamroňovi, zhltli první jídlo začínající na P od Heryho - plyšové párky. Big nám přečetl pověst o Hamroňovi. Potom si několik nadšenců zaběhalo ve sněhu s nahýma nohama.

Od Hamroně jsme vyrazili do lesa u Vápenice a pokračovali směrem k Račínu. Po cestě jsme si zahráli hledání stop čtyř patronů a taky jsme se zastavili na svačinku začínající na P. Všichni se potom snažili mluvit jen pomocí slov s P na začátku.

V Račíně byla zamluvena na obídek hospoda, před kterou Zlesi s Katyš "omylem" přelomili stůl. No mohl za to vlastně Zlesi. Po česnečce a hranolkách jsme se vydali na cestu zpátky do Žďáru. Cestou jsme pokračovali v hledání patronů a zahráli jsme si závody na psí spřežení. Do Žďáru jsme dorazili unavení až za tmy.


Poslední Přídavek Putování (Pomlčka) Popis Pochutin Průbežně Podávaných Při Pochodu Překrásnou Přírodou Po Posněžených Promrzlých Pěšinkách:

Big (Normální Nožičky + Nanasový Nektar)
Gogo (Norimberské jedNohubky)
Zlesi (čokoládu začínající na N, ale nugátová to nebyla)
Emyš (sNickers a Nudle z Nosu)
hOnza (Nugátovou)
Móňa (Nákyp rýžový)
Johny (oplatky M...???)
Puma (Piškotky)
Poky (Džumbo Disko)
Míra (Vysočina)
Lucysh (Plnou termosku)
Hery (Plyšové Párečky)
Kačka (Dortíky)
Katysh (Doxy bonbóny)
Váša (M...???)


Pro Perfekcionisty: Promiňte Prosím Provedení Popisu Prožitého Příběhu. První Pokus. Příště Případně Přespříště Provedu Podrobnější Profesionálnější Prostě Pořádnější Přiblížení. Případný Povyk Proto Ponechte Pro Pana Příhodu. Papaaa, pOnza.

-hOnza-

[gog 2007 - robbed by hOnza]

– zpět na břézoleum –