SNOWTUBING


29.1.2006

 

Neděle 29. ledna 2006

29.1. jsem vstávala o několik těch hodinek dřív.Ne kvůli zápasu ani kvůli nějaký jiný věci, ale kvůli tomu, že byla dneska  akcička!!!

A to snowtubing. Bylo krásně jasno a teplíčko, krásných  – 15 stupíňků:).

V 8:30 jsem už čekala na nádru. Bylo nás tam přesně 19 : Hormlík ,Bassík, Johníček, Bigoušek,Gogík, Pítísek,Tomcateček, Pokemoník, Sájinka, Mishulka, Míreček, Polísek, Zlesounek, Miníček, Jamesek, Zoubík, Emyshka, Pumíček a já :) !! Nastoupili jsme do vláčku. Tam sem několikrát zaslechla větu : „ Kde je Rosi???“. Odpovědi už sem radši ani slyšet nechtěla :)! V tom někdo vtrhnul do vedlejšího vagónku a nalepilo se to na sklo. Byl to Rosi :)! Na první zastánce se přemístil do námi obsazeného vagonku. Začal vyprávět, co se mu stalo. Já a Sája jsme si kreslily na: moře a sluníčka a autíčka a všecko :)! Myslím, že Rosi říkal, že někde nechal jízdenku :)!

Vystoupili jsme v Olešné na Moravě. Ťapkali jsme si po cestě ke snowtubingu. Dělali jsme blbosti a já se měla přímo sněhově! A to doslova!!! Dorazili jsme ke kopečku, kde měli jezdit! Hormlík to šla domluvit a my hezky čekali. Když dorazil pán, dostali jsme kartičku na pět jízd, vzali si snowtubingy a mohlo se jet. Ještě pár detajlíků, jak se zaháknou, jak se nevyháknout a jak se případně zase nahodit :) a pokud nenahodit, tak se aspoň držet na supermana, že Johníku :). A už to frčelo. Vláčky, samostatně, na břichu, na zadečku, prostě jak jen to šlo! Pět jízd uteklo jak voda v potůčku a my museli opustit svah. Šli jsme teda do hospůdky. Tam bylo bohužel zavřeno, a proto jsme šlapkali na svah a hučeli  tam na jezdící lidičky a taky se tam někdo dost brutálně válel ve sněhu :)! Když byl čas na obídek, zase jsme sešlapali zpátky k hospůdce. Zahráli jsme si tam ještě na kočičku a myšku a vešli dovnitř. Na výběr jsme měli nudličkovou a zeleninovou polífčičku :) a podle Bigouše byla zeleninová lepčí! Mno, po snězení polévky dostal zabrat malinkej bufeteček, kde se dalo koupit hodně věciček. Jako zmrzlinka, líza, bonbony, pivko a další věci. Rozhodli jsme se ještě jednou sjet svah. A tak se i stalo. Pak už, ale pomalu do Olešný. Po cestě se zase někdo válel na zemi :). Johny tam skákal z jedné strany na druhou, opičák jeden. Do Olešný jsme přišli včas. Napapkali se a přijel vláček. Nasedli do něj. Tentokrát v plným počtu:). Jelo se domů! Tam se všici se všema hezky rozloučili a pá pá pá  příští akcičce. A přeju jí, aby byla stejná a mnohem lepší!!! Achooooj příště!

:) Katysh :)

 

 

-OCHUTNÁVKA VIDEO-

>na svahu (2,86 MB)<

 

 

 

-zpět na seznam kronik-

-zpět na leum-

DVACET GUM

BIG
BASS
EMYSH
HORMLÍK
JOHNY
ZLESI
GOGO
ROSI
PITRIS
POKY
POLIS
MINI
TOMCAT
KATYSH
PUMA
MISHA
SADLO
MIRA
ZOUBY
JAMES