Tropická Štěnice

Břézoleum /// Vzkazy /// Fotky

Sobota 28.5.

Tož tak ráno zme sa zbudili, najedli (no gogo, mohlo bejt malilinkatě lepčí, ale nekritizuju) a šli pryč. To já budu muset za chvíli taki, ale zpět: tož tak šli zme kósek vod štěnice, jako tam vocaď co zme nocovali (tož ve stanech, ale venku bi se to taki dalo, tož :-), kousek dál po cestě, a na křížovatce sme si hráli visoce zábavný hri. Ema maňas si tam poranila :-) kolínka, myslím ty tlustý kuličky uprostřed noh. Tož po návratu si šla Eura lehnót a mi zme sa začli připravovat na závot, kterí se uskuteční huš za nedlouho. Tož apsolvovali zme víuku o stromech, kdi si Ema mislela jak to supr umí a vysvětlovala nám to ( tož Rosi, už nemachři!), poté bojoví vícvik střelby, tož ze zduchofky, orijentaci f terénu u Biga, rozdělávání ohňů u Goga, no a nakonec menšípraktickí činosti u Johnýse, u vohňa. Po voběďe zme si dali chvíli voraz a razili zme sa osvěžit k Sázavě, páč bylo vedro jak ... a tak, no, diť uš to víte. Tam většina lidí naskákla do vody, viď Poky... Tož řádně zchlazeni zme šli zpátki, a po gogově rádobi zkratce jsme nás pár došlo zpět. Tož no a za chvíli začal závod. Asi jako je tradiční túr de fránc ve Francii, tož tak je tento, co důkladně během našeho pobitu v řece pšiplavovali Big a Ema. Bilo to kůl, střílileli zme ze zduchofky, běhali po lese, ti staší i slepí atd, atd, atd.

Umístění: Rosi+ ,Zoubi+Vency, Delph+Misha(No jo, to se pozná kvalita zboží...ale nekritizuju!)Tož a pak byl zas voraz. Tož a pak byla večeřa. Tož hadi. Tož ulovení. No a zchvíli - spánek mušstva!!!

Zdar a sílu najdeš f síru!!!

Čest!!!

-Já- (to jako Turry) || -enjoy-

Neděle 29.5.

Eeeeeum (pozn. autora - zívnutí)! Přejeme dobré ráno všem svým posluchačům (pozn. autora - Promiňte, pane Kotene, ale zde se mi to zdálo na místě...). Tak co, jak jste se vyspali...?

- No, celkem to šlo, jenom mě celou noc žrali komáři, budila nejmenovaná noční hlídka (pozn. autora - Laďa s Musilem) a někdo velmi chrápal (pozn. autora - pravděpodobně zase Laďa...)

No, řekněme, že je celkem brzo, ve všední den bych vstal až za půl hodiny (pozn. autora - je sedm hodin), ale co. No, tak rychle zpátky do stanu a balit a balit atd. (pozn. autora - dále ještě balit...). Špinavá lžíce a ešus byly později navráceny Lence a sbaleno bylo za chvíli...

Následovala snídaně, Břézův úžasný závěs na kotlík však zklamal - cituji „díky neinformovanosti a neschopnosti obsluhy“ (pozn. autora - hlavně Ladi). Došlo tedy na závěs pevný, držený dvěma silnými :-) osobami (viď, Pitrís...).

Po uvaření čaje a Sájině obětavosti namazat snad všem chléb následovalo samotné jídlo a likvidace stanů. Potom se Laďa nabídl, že všechny erární věci odnese Emě k autu (Laďa je chtěl nést až do Žďáru, ale Ema ho přemluvila a věci odvezla).

My jsme se mezitím vydali na pochod, každý s batohem na zádech. Jen Laďa s porouchaným kolem hledal zaběhlého koně. Chléb, co zbyl, jsme obětavě nechali zvířátkům, ale když jsme odešli, Laďa všechno snědl. My jsme jedli své tatranky a jablka a na zastávce u Činčerů jsme pili svou Kofolu® - Johny nás pozval...

V poznávačce sov vyhrála Katyš (Laďa se nezúčastnil, protože ještě nenašel koně), šifry byly téměř všechny úspěšně rozluštěny a pobrali jsme medaile - diplomy za účast (na Laďu se nedostalo, ale on stejně pořád hledal koně...).

Pak už jen do Žďáru, do klubovny, do ****** atd.

So, that’s all TY 4 Ur attention || et avez en beau jour!

-rosi-