Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 3 návštěvníci:

3 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí 2018/2019

Vitamíny na zimu, aneb malé bahenní zábaly

Účastníci: Beky, Beruš, Big, Čely, Domča, Jarda, Kolby, Krýša, Kubula, Majkl, Marťan, Mates, Munzík, Pasťa, Poky, Poli, Rudík, Šindel, Sony, Vojta, Žanda, Zlesi

Sobota 30.11.2013


No já celkem nerad píšu slohovky tak to zkrátím však ono se toho moc nestalo až na pár věcí :-)

Naše cesta začala u klubovny v 10h od ní jsme šli přes město na Brněnskou

lesem do Nového Veselí, chvilku jsme poseděli v hospodě U Prezidenta dali jsme si do nosu zdravou česnečku ,pití a šli jsme dál.  Nakonec jsme našlapali 18Km, domů jsme dorazili nakonec všichni nikdo se nám neztratil :-).

Cestou jsme hráli hry a dostali jsme úkol v zimě v mokru rozdělat oheň, který bude hořet minimálně 3 min.

Tak a jak to probíhalo no rozdělili jsme se do skupin „puboši“  jsi vybírali členy nakonec to bylo 5 teamů po 3 lidech ona to byla vlastně soutěž nakolik sirek oheň rozděláme měli jsme na to půl hodiny. Dřevo a chrastí jsme si musel taky nasbírat sami, nakonec se to povedlo všem.

Každý si měl donést nějakou potravinu nejlépe ovoce nebo zeleninu která začínám na první písmeno jeho přezdívky. K tomu svému jídlu si měl každý připravit zajímavý výklad, myslím že se toho všichni zhostili dobře až na Rudíka který nám předvedl nezapomenutelný výklad ,ale o něčem jiném, druhý taky dobrý zážitek byl když 4 členové expedice za vitamíny zapadli do bahna byli trochu špinaví mimochodem za takovou bahení lázeň se platí dost slušný peníze :-P.

Jinak už se nic vážného nestalo a tuto akci jsme si užili,myslím ,že Čelyho procházka přišla vhod doplnily jsme potřebné vitaníny od B po Ž. :-)

Munzík

< Zpět do kronik | Galerie Fotek