Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Pískovcové Kokořínsko s keškou, aneb relax v Mšenu

Účastníci: Beky, Beny, Big, Deni, Domča, Gog, James, Karol, Katysh, Kiki, Kolby, Krýša, Lucysh, Marťan, Mates, Mini, Míra, Muška, Nikča, Pajda, Pasťa, Persy, Poky, Poli, Rajky, Šindel, Smolda, Tomes, Žanda, Žek

Pátek 8.11.2013


V pátek 15:10 jsme se sešli na vlakovém nádraží. Poté jsme zaplatili a dostali časopis do vlaku. Ve vlaku jsme všichni začli luštit časopis. 1 přestup byl v Kolíně. Poté jsme jely do Mladé Boleslavi a znovu jsme luštili časopis :-).
Nakonec jsme nejeli celou cestu vlakem, vystoupili jsme v Poděbradecha pak jsme jeli do Mšena autobusem. Pan řidič byl velice hodný a odvezl nás až ke škole, ve které jsme o víkendu žili. Ubytovali jsme se a šli na prohlídku školy. Šli jsme do kukuchyňky a jedli jídlo , které jsme měli mít s sebou. Nakonec nám Katysh řekla , že budeme hrát noční hru. Byly dva týmy: Pasti a Smoldy. Vypadalo to těsně , ale vyhrál tým Pasti. Pak jsme šli na kutě a Mini nám četl pohádku. Pátek nebyl náročný , ale byl supééééér!!!!

napsali: (Muška , Rajky, Karol, Nikča, Pajda, Šindel)

 

Muška

Sobota 9.11.2013


Ráno jsme se probudili a Katysh vymyslela rozcvičku-běhání do schodů nahoru a dolů (byla to docela fuška). Na snídani nám vedoucí udělali z vajíček, která jsme měli mít sebou míchaná vajíčka. Po snídani jsme si zbalili věci na výlet a vyrazili jsme. Naše cesta měla pouze jeden jediný cíl-najít duhovou kešku. Prošli jsme snad celé CHKO Kokořínsko, kde jsme ji také následně našli. Na oběd jsme si u lesa opekli nad ohněm Vodňanské kuře. Když jsme byli všichni najezení vydali jsme se zpět do Mšena. Při návratu nás čekal relaxační večer. Jako první relaxační částí byla masáž, takže jsme si všichni museli jít povinně umýt nohy, aby naši kamarádi při masáži neomdleli. Na ruce jsme dostali krém, kterým jsme namazali svému kamarádovi nohy a namasírovali jsme mu je a naopak. Bylo to moc příjemné. Jako první měl hry na starosti Beny. Hráli jsme spoustu her. K večeři jsme měli Kus-Kus. Po večeři jsme umyli nádobí a šli hrát dolů další hry. První hru nám zadal Big. Jmenovala se autíčka. Druhou hru vymyslel Gogo. Měli jsme hledat po škole MP3 přehrávač, který hrál velmi potichu písničku od Adele. Třetí hru měl pod palcem Mini. Hráli jsme hru balónek. Čtvrtou hru nám vysvětlil Míra. Byli to tučňáčci. Na závěr večera nám Big udělal takovou relaxační chvilku. Po Bigovi přišla Lucysh s velmi příjemnou hudbou, u které jsme všichni usnuli. Byl to hezky prožitý den a úžasně příjemný večer.

Deni

Neděle 10.11.2013


Ráno nás vzbudila písnička z mobilu Katysh. Potom krátká rozcvička ve spacácích. Hygiena, a snídaně. Každý dostal instantní kaši v sáčku a umíchal si ji. Byla to dobrota. Pak přišlo balení a dobalování. Gogo vymyslel hru: jaká skupina dřív zamete tělocvičnu. Krýša umýval WC, protože zlobil. :-) ​Po oblečení a obutí jsme šli ven. Big si připravil pár her, v kterých jsme vyhrávali body. Prošli jsme si Mšeno. Big nám řekl naše vlastnosti podle barev. Každý se ve své barvě trochu (nebo hodně) našel. Pak následovala cesta do školy. Na oběd byli těstoviny se špagetovou omáčkou. Další mňamka! :-)  Potom jsme si zahráli spoustu štafetových her od Lucysh.;-)​​Podle toho kolik měl kdo bodů, mohli jsme si postupně vybrat tyčinku, jakou jsme chtěli (na výběr jsme měli: Snickers, Margot, 3bit, nějakou kokosovou, banánky v čokoládě – no a teď si vyberte :-)). ​Vyrazili jsme  na nádraží. Tam jsme nasedli do jiného vlaku. Tak jsme zase museli vylézt a na podruhé jsme se trefili do toho správného . Ve vlaku jsme byli namačkaní, protože tam bylo málo místa. I v druhém vlaku (Ml. Boleslav - Kolína) nebylo místo,  takže jsme jeli jako sardinky. V Kolíně jsme ve skupinkách po sedmi napsali kroniky a jeli zpět do Žďáru. Akce byla super i ve vlaku byla sranda. Děkujeme  Katysh a vedoucím za akci. 8-)

(napsali: Kiki, Beky, Žanda, Krýša, Poli,  Žek, Domča )

Beky

< Zpět do kronik | Galerie Fotek