Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Obyčejná neklouzavá planeta ve Vítanově, aneb Rosiho pohádky

Účastníci: Big, Deni, James, Lucysh, Mates, Pasťa, Persy, Rosi, Smolda, Zlesi

Pátek 8.3.2013


Záčátek akce proběhl na námi dobře známém nádraží ve stanovený čas 19:00. Možná by stálo za to podělit se s vámi o jednu příhodu, kterou někteří z nás zažili. Nechci nějak urazit ČD, ale automat na pochutiny ve Žďáře neplní svoji službu zrovna spolehlivě, což jsme mimochodem za chvíli poznali: Poté co se v tomto automatu Deni zasekli peníze. Pasťa měl naštěstí v KPZ univerzální drátek, kterým jsme splehlivě postrádané peníze vytáhli a problém odhalili v automatu by zaseknutých dalších tak cca. 70 Kč. Náš vlak dorazil v 19:30.

Cesta probíhala hladce (Žďár n./Sáz.-Havl. Brod-Vítanov). Bezproblémovou cestu nám málem zkazil Zlesi, který se polekal zajíce běžícího přes cestu a tvrdil, že je to krysa. Chata Roseckých znamenala cíl naší výpravy. Zde jsme si snědli svoje večeře a šli spát.

Smolda

Sobota 9.3.2013


Ráno jsme se probudili vcelku přirozeně (aspoň já) a po důkladném rozmluvení nám Zlesi uctivě dovolil jít na rozcvičku, jejíž hlavní bod byla schovka na travnatém trojúhelníku, aneb když chce vedoucí vyhrát... . Doma na nás poté čekala chutná snídaně v podobě rozkrojených housek a nerozkrojených pomazánek.

Následoval výlet na konec Stanu (cca 1 km), abychom navštívili Agentku T., která nám dala disk (CD/DVD). Cestou zpátky sice Mates zmizel, ale po chvíli se zase objevil, takže se vlastně nic nestalo.

Druhý výlet následoval hned poté a s batůžky. Cíle nám určil disk a tak jsme vyrazili. Cestou jsme hráli kolíčkovanou (já smozdřejmě vyhrál) a došli jsme na Veselý kopec. Přes kostel sv. Mikuláše a jakousi chatovou osadu jsme se poté vrátili domů. (Získali jsme: Soníkův flash disk od kostela a vodu z chatové osady.)

Po důkladném odpočinku následoval třetí výlet. (Někteří se zkoulovali a vylezli na betonový objekt.) Na tomto výletě jsme si zahráli ruskou schovku (a Smoldo, Pasťa támhle a neurčité máchnutí rukou v mlze není zapykání) a náš výlet jsme zakončili na jakémsi kopci, kde se k nám (úplnou náhodou) připojil Soník a šílený chemik nám ukázal reakci Natria a kysličníku vodného.

Spát jsme šli až poté, co jsme si zahráli Aktiviti, vyčistli si zuby, popovídali si, dostali vynadáno od Zlesiho, popovídali si, dostali vynadáno od Zlesiho a popovídali si.

Pasťa

Neděle 10.3.2013


V neděli ráno jsme se vzbudili, šli si vyčistit zoubky, vylulat se a tak dále (to snad každý zná… :D). Potom následovala snídaně, na kterou jsme měli hromadu vynikající vánočky (byla jí plná mísa) s máslem (ke kterému nebyla šance se dostat) a marmeládou (stejný problém…). Když byla i tato ranní potřeba u konce, šli jsme si sbalit.

Tahle akce se mi výjimečně líbila mimo jiné také proto, že v době, kdy se v chalupě uklízelo, jsme my byli venku za vesnicí a hráli fotbal :D (fajn řešení od Rosiho a Zlesiho, kteří tam byli s námi… :)).

Hráli jsme „normální“ fotbal přes údolí. (branky byly asi na stejné úrovni, mezi nimi byla ale díra a na dně byla bažina… (škoda, že jste neviděli Rosiho kalhoty… :D). Pak se hrála druhá verze fotbálku, kterou vymyslel nejmenovaný člověk ehmehm s..o..n..í..k.. ehmehm a ta vypadala asi takhle: branka byla jedna, a to na dně údolíčka. Podle toho, z jaké strany šel gól, tomu byla započítána branka. (přesná pravidla najdete na http://www.sonikovyvynalezy.cz/ (nechoďte tam, nic tam není ;)))

Když jsme se vrátili, chalupa byla uklizená, a proto jsme šli čekat ven. Venku jsme hráli hru (já ne) kdo sestřelí míčem Soníka z houpačky (remíza 0:0 :D).

A pak už „hurá“ :( na vlak… a domůůůůůůůůůůůůů.

Sony

< Zpět do kronik | Galerie Fotek