Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 2 návštěvníci:

2 cizí návštěvníci

Kroniky z akcí 2018/2019

Pohodové podzimní Polničské poznávání

Pátek 26.10.2012


FREKVENTANTI: Beruš, Big, Cupi, Gogo, Havizz, Heri, Honzys, Katysh, Krči, Lucysh, Pitris, Yetti, Zlesi, Aleš, Anděl, Ela, Jarka, Klára, Lenka, Líba, Naekee, Pavlínka, Pedro, Petr, Šerpa

Po jarní Duhové bráně přišli dva Petrové z dužin Jasmín a Alternativní zóna na nápad, že by bylo zajímavé uskutečnit setkání vedoucích a instruktorů těchto týmů. Koncem října už ke čtyřiadvaceti z nich dorazila pozvánka pro Polničské poznávání připravené pro přátele podobně praštěné… Víkend po podzimních prázdninách bylo ze Základní školy v Polničce na žďársku slyšet především veselý smích a budovu zaplnila pohoda a předávání zkušeností.

Pro pozitivně připravené přivandrovalé Pražáky plus přítomné plantážníky připravili pořadatelé pěkných pár ptákovin: příjemné poznávání podobně postižených přátel, půlnoční překvápko perfektního pána, prožitkovou pedagogiku parádně protřelé pedagožky, psychologické poznávání prťavých písklat případně provokativních puberťáků, pěknou procházku po pěšinách Polničska, poutavé promítání pohyblivých panáčků, parádní povídání pro předávání poznatků, praktické postřehy pro přípravu pohyblivého programu plus pár praštěných překvapení pro pobavení přítomných.

Nejen vydatný a chutný byl program, ale stejně taková byla i jídla od školních kuchařek. Všudypřítomnou pozitivní náladu nezkazil ani čerstvě napadaný sníh, ba naopak – ranní adrenalinový běh naboso s následným prohřátím v teplé vodě ještě více obveselil oba kolektivy. Cenné byly postřehy z činnosti obou dužin, ale také zjištění, že všichni mají stejnou krevní skupinu a že si skvěle rozumějí. Něco se naučili, něco nového poznali, spoustu si toho zahráli, ale především se bezvadně spřátelili a prožili opravdu pohodový podzimní, i když vlastně už zimní víkend. A další setkání Jasmíňáků a Ázeťáků na sebe určitě nenechá dlouho čekat!

Big

< Zpět do kronik | Galerie Fotek