Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Edukativní planeta v Moravském Krumlově, aneb modrá je dobrá...

Účastníci: Bertík, Big, Čely, Domča, Havizz, Heri, Honzys, James, Jára, Krči, Mates, Mini, Pasťa, Persy, Pitris, Preclík, Rajky, Šindel, Smolda, Sony

Pátek 2.11.2012


Většina zúčastněných (Bertík, Big, Čely, Domča, Heri, Honzys, James, Jarda, Krči, Mates, Mini, Pasťa, Persy, Preclík, Rajky, Šindel, Smolda a Soník) se sešla už na ždárském nádraží, zbytek (Havizz, Pitris a Kájka) se připojil až v Brně, odkud jsme se všichni vydali na cestu na MODROU planetu pod vedením Pitrise do Moravského Krumlova.

Z místního nádraží, kam jsme se dostali za tmy, jsme si to pomalu, ale jistě šinuli po MODRÉ značce. Od kostela, na který jsme po cestě narazili, jsme museli spadnout o více než 50 výškových metrů lesem, a to všechno jenom s čelovkama na hlavě.

Poté, co jsme se navečeřeli a zabydleli v „Domečku“, nás čekala ještě noční hra. Nejdřív jsme byli rozděleni do dvou družstev: 1. Modrá je dobrá a 2. Už je to tak. Podle mapky staré části Moravského Krumlova, na které byla vyznačená místa, každé družstvo muselo posbírat několik několik papírků, které po poskládání dávaly dohromady místní erb.

Pak si každé družstvo vybarvilo svůj erb, zazpívalo se pár písniček a šlo se spát :)

-Kájka-

Sobota 3.11.2012


Po dobrovolné raní rozcvičce jsme se odebrali do kuchyně na naše skvělé snídaně od maminek, tatínků, babiček, prodavaček, dědečků….

Na snídani jsme se dozvěděli o dnešním celodenním výletě. Vyčistili jsme si zuby a zbalili si batůžky na výlet. Venku Pitris vyhlásil soutěž o získávání šňůrek a sepisování modrých věcí. Vyrazili jsme.

Naše první větší zastávka byla na hřišti v nějaké vesnici. Ujali jsme se hesla „Kdo si hraje, nezlobí.“ a chvíli jsme zde strávili.

Poté jsme se zastavili u místního kostela. Haviz nám vyprávěl jeho zajímavosti a my samozřejmě dávali pozor.

Pokračovali jsme nádhernou přírodou, napodobujíce obyvatele Modré planety hrami „štronzo, mina, bomba, 10, granát a dezertér“, až jsme došli ke krásnému vodopádu, který se Jamesovi líbil natolik, že si nás u něj musel vyfotit.

Po výšlapu sešlapu nějakého kopce, jsme si dali oběd. K obědu jsme měli speciální chleba s paštikou a (podle EU) „roztíratelným margarínem“.

Když jsme došli k nějakému tunelu, dostali jsme za úkol „světloodolně“ ucpat vchod. To se nám povedlo.

Na cestě jsme také zužitkovali své modré talismany. Měli jsme je přiřadit členům druhého týmu, tak aby to bylo správně.

Cestu jsme zakončili v Ivančicích (při vzpomínání na Havizovu akci ze září 2011) v PENNY. Mňam!!!!!!!!!!!!

Po využití služeb ČD jsme stejnou cestou jako včera šli do DDM Moravský Krumlov, ke jsme po těstovinové večeři, několika hrách a vyčištění zubů šli spát. (já nenapsal, že jsme usnuli XDDDDDDDD)

Pasťa

Neděle 4.11.2012


V neděli ráno jsme se vzbudili a dali si dobrou snídani, kterou nám připravila Kájka a spol. a potom jsme se vydali na krátký výlet do moravskokrumlovského zámeckého parku. Tam jsme hráli spoustu her v rozdělení MODRÁ JE DOBRÁ vs. UŽ JE TO TAK, např „běhací“ mačkací hru přes most. Pak jsme se vrátili do ddm na oběd a potom jsme se zbalili. Pak už jen všeubíjející cesta na nádraží a cesta vlakem domů.

Tak zase příště.

 

PS: Pamatujte:

Modrá je dobrá,

už je to tak

Sony

< Zpět do kronik | Galerie Fotek