Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Účastníci: Beky, Havizz, Kadli, Kamča, Kiko, Krýša, Míra, Tomes, Žanda

Sobota 27.1.2018


Jako vždy byl samozřejmně hlavní vedoucí akce první na místě srazu, takže bylo spoustu času na vybrání peněz, koupení jízdenky a přesunu do vlaku. Vyjeli jsme regionálním osobáčkem směr Přiby, ale brzo k nám přistoupil Indiana Jones. Ten nám řekl, že ve starých archivech objevil mapu k pokladu, a proto jsme vystoupili v Nížkově, tam se rozdělili na dva týmy: Bezejmené a Nejdrsnější drakobijce.

Podle dvou map jsme vyrazili na cestu. Nejprve kolem Červeného mlýnu do Pořežína a k tamější studánce. Po cestě jsme jsme hráli Drakarys (schovej se, aby tě vedoucí, který tuto formuli vymyslí, neviděl) a představovali se pomocí přezdívky a přídavněho jména začínajícího na stejné písmeno (největší úspěch měl Krásný Kadli a Žáruvzdorná Žanda) a ukázali si svoje talismany. Pak jsem si přehazovali identity. Za různé aktivity jsme dostávali akademické kredity a podle nich získávali tituly.

U studánky jem nalezli dopis s pověstí o pokladu, a proto jsme se vydali k zříceníně hradu Ronov. Po cestě jsme viděli  velkou skládku odpadu ze Žďáru, což nám trochu nahnalo slzičky do očí. Pak jsem se ještě poprali s menší překážkou a to s plotem přes cestu. U zříceniny jsme nasbírali dřevo a opekli si různé pochutiny z domu na ohni, nakreslili mapu a podle ní potom dohledali poklad, byl dobře zakopaný v zemi, takže nám to chvilku zabralo a pak jsme museli trochu šlápnout na plyn a spěchat na zastávku do Ronova. Po cestě jsme se ještě vyfotili u bronzového draka a prozkoumali, co bylo v pytlíku z pokladem (to bude mít každý možnost na schůzkách). Vyhodnotili jsme sběr akademických titulů a dohodli se, že doktoři napíší zápis. A pak už rychlá cesta zpět vlakem na nádraží ve Žďáře, kde už čekali rodiče.

Ph Dr. Beky

Beky

Sobota 27.1.2018


Krýša

Sobota 27.1.2018


Tomes

< Zpět do kronik | Galerie Fotek