Akce se Sherlockem

Po pozdějším budíčku jsme se nasnídali a vyřešili další kousek...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Kroniky z akcí 2018/2019

Účastníci: Áďa, Ája, Beruš, Big, Emča, Janek, Jeník, Katysh, Kiko, Lucysh, Majkl, Matěj, Mates, Matýsek, Muška, Nela, Niky, Pasťa, Poky, Poli, Roman, Rudík, Šáry, Štěpán, Vojta, Yetti

Sobota 9.12.2017


Brm brm Blblblbl

Brm brm ma, ta, ni, ma blblblbl. Ti, ta brm brm. Blblblbl tam. Bum bum. Blik, blik. Pa. Blblbl, tany tany, dupy dupy. Ňamy. Blblbl. Ťapy, ťapy. Blblbl. Pápá. Brm brm. Ťapy, ťapy. Brm, brm. Pápá.

Fi

PŘEKLAD:

Autobusem do Pekla

Jeli jsme autobusem s maminkou, tátou, Nikolkou a Matýskem do Pekla. V autobuse byly děti a tety. Byli tam čerti. Dělali rámus. Byly tam světýlka. Byl tam pán. Čerti tancovali a dupali. Papali jsme. Všude byli čerti. Chodili jsme. Zase tam byli čerti. Rozloučili jsme se. Jeli jsme autobusem. Šli jsme na procházku. Vrátili jsme se autobusem. Ahoj.

Fína

 

 

 

A ještě jeden pohled od Katyshky

 

Normální ahoj není můj styl, a tak jsem na přivítanou předvedla nádherné sklouznutí až na sedačku autobusu. Vyrážíme směr Hlinsko. Vydali se jen ti nejodvážnější. Jen ti, kteří věděli, že si je v pekle nenechají – tzv. Čisté duše. Za čertovské rčení jsme si mohli vylosovat kouzelné čísílko, které časem vykouzlí úsměv na všech tvářích. Věřte, že i to nejznámější rčení se dá pokazit – kam ženská nemůže nastrčí čerta. Je čas zajít do teplíčka. Přivítal nás sám Lucifer. Čerti hned uvěznili Lucysh a my všichni věděli, že neprávem! Snažila jsem se ji osvobodit, ale málem mne samotnou dostali. Procházeli jsme čtyř patrovým peklem a nestačili žasnout. Všude páchnul oheň. Všude křik čertů. Peklo bylo rozděleno na části. V mučírně se vrhli na Rudy tatínka a dali mu co proto na fackovacím přístroji, Yetti si zase musela sednout na řiťopich a děti nahnali do školy, kde dostaly čtyřky, dokonce i pětky! Ale pozor, v pekle je známkování obráceně! U čertovského baru nás čertice všechny zmalovala. Občerstvit jsme se mohli černým pivem nebo kozími chcánkami! Malý Mates zvolil tu příjemnější variantu, ale hned se prozradil a stejně musel zkusit i ty chcánky, které chutnaly jako naše Kofola. Majkl určitě na výlet do pekla nezapomene. Nevypadá jako andílek, a proto obdržel pěknou dávku pohlavků. Určitě jich bylo více než třicet. V pekelné vinárně nám čertice ukázala parádní ohnivou show. Kdo chtěl, vyrobil si pekelnou masku, kdo nechtěl, mohl tancovat na pekelný songy. Byla to pecka! Když už jsme měli pekla dost, zamířili jsme do nebíčka. Tam čekal Mikuláš a andílci. Mikuláš si zavolal na klín Pasťu. Byl to srandysta. To ale nevěděl, koho si to vybral. Pasťa nasadil tu největší zbraň – Máj. A recitoval a recitoval. Uběhlo 300 dní a 300 nocí a stále mluvil. Když v tom unavený Mikuláš křičí na anděla:“ už mu proboha dej ten balíček, ať zmlkne“ a Pasťa dostal balíček a spokojeně kráčel směrem k nám. Nikdo v pekle nezůstal, přesně jak jsem předpovídala. Krátká zastávka v Hlinsku u staré část a honem domů vyprávět zážitky!

 

Katysh

< Zpět do kronik | Galerie Fotek