Stmelovačka 1. páteční schůzky

Ráno jsme se všichni probudili v 8:00, protože si Muška zapomněla v...

Do další akce zbývá:

200820092010
201120122013
201420152016
201720182019
LedÚnoBře
DubKvěČer
ČrvSrpZář
ŘíjLisPro
Vypadá to, že ve Vašem prohlížeči kalendář nebude fungovat :( ...
Zkuste použít třeba Google Chrome

Kdo je na břézku?


Celkem 1 návštěvník:

1 cizí návštěvník

Schůzky

NSNzA - Čtvrteční

16:30 - 18:00

VEDOUCÍ

Jan Pokorný

Poky

Martin Munzar

Munzík

Kryštof Juda

Krýša

Dominik Kozub

Domča

Kristýna Bratránková

Kiki

DĚTI

Václav Bukáček

Vašek

Filip Havlík

Filda

Matyáš Juda

Maty

Hana Kocourková

Hanča

Rudolf Králík

Rudík

Josef Láznička

Pepík

Alena Moravcová

Ája

Šárka Moravcová

Šáry

Tomáš Pazour

Tom

Vojtěch Ptáček

Vojta

Klára Říhová

Kája

Magdaléna Říhová

Majda

Vojtěch Šafránek

Vojtík

Jakub Smolík

Kuba

test test

Honzys

Vojtěch Zedník

Vojta



Mykingové - Páteční 1.

15:00 - 16:30

VEDOUCÍ

Miroslav Kadlec

Míra

David Novotný

Heri

Jonáš Rosecký

Sony

Alžběta Slámová

Beky

Jan Stránský

Hanz

Alžběta Snášelová

Bětka

DĚTI

Jakub Anděl

Kubča

Marek Anděl

Mára

Marek Bednář

Marek

Matěj Bednář

Maty

Jakub Bratránek

Kuba

Pavlína Bratránková

Pajda

Kateřina Bystřická

Kačka

Martin Coufal

Martínek

Sára Krabcová

Sára

Michal Král

Miky

Richard Krejčí

Ríša

Filip Kuba

Filda

Adéla Mičková

Mia

Jindřich Padalík

Ninja

Michaela Padalíková

Miška

Thea Švomová

Muška

Štěpán Tůna

Štěpán



Tvrdá rejže - Páteční 2.

16:30 - 18:00

VEDOUCÍ

Martin Kadlec

Kadli

Tereza Stránská

Terez

Martin Pastyřík

Pasťa

Žaneta Slámová

Žanda

Alena Šindelářová

Šindel

Michal Vítek

Majkl

DĚTI

Karolína Divoká

Kája

Nikola Flídrová

Niky

Ema Hakenová

Emča

Nela Hakenová

Nela

Matyáš Hemza

Maty

Eliška Hemzová

Eliška

Jan Klement

Janek

Štěpán Klement

Štěpa

Matěj Koukola

Mates

Vojtěch Koukola

Vojta

Nikola Nováková

Niky

Eliška Šimkovská

Eli

Apolena Šindelářová

Poli

Roman Vlach

Roman

Kamila Vlachová

Kamča

Jan Winkler

Jeník